Pirkumu noformēšana

  1. Lai pasūtītu produktus, izvēlieties piemērotu produktu un nospiediet taustiņu "Pievienot pirkumu grozam". Pirkumu groza (labajā pusē augšā) saturs ir redzams, kad ar peli novieto kursoru uz pirkuma groza.
  2. Kad preces izvēlētas, ejiet uz pirkumu groza lapu, nospiežot labajā pusē augšā esošo taustiņu "Pirkumu grozs". Pirkumu groza lapā ir redzami visi izvēlētie produkti. Šeit var mainīt produktu daudzumu un, ja nepieciešams, dzēst produktu no pirkuma groza. Papildus var izmantot arī atlaižu kodu, ja jums tāds ir.
  3. Kad preces ir izvēlētas, ejiet uz pasūtījumu noformēšanas lapu, nospiežot pogu „Noformēt pirkumu“.
  4. Noformējot pasūtījumu, aizpildiet adrešu laukumus, izvēlieties piemērotu piegādes un apmaksas veidu.
  5. Nospiežot „Maksāt“, Jūs tiksiet nosūtīts uz izvēlētās bankas lapu, bet pēc maksājuma veikšanas noteikti nospiediet saiti „Atpakaļ pie tirgotāja“.
  6. NB! Gadījumā, ja Jūsu pasūtījuma iesniegšana jebkāda iemesla dēļ tiek pārtraukta, Jūs tiksiet nosūtīts atpakaļ uz pirkumu grozu.
  7. Svarīgi - pirms veicot pasūtījumu UZŅĒMUMIEM ir nepieciešams par to informēt klientu apkalpošanas speciālistu raktot uz e-pastu santa@ayuraskin.com, lai tiktu pareizi izveidots rēķins. 

Preču pirkšanas-pārdošanas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu pēc Pircēja pasūtījuma iesniegšanas un pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas no Pārdevēja. Pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz e-pastu.