Par mums

ĀJURVĒDA + HOLISTISKĀ PIEEJA 

Tu noteikti esi pamanījusi, ka tas, kas Tevī raisa patīkamas emocijas raisa arī Tavu labsajūtu. Mūsu veikalā Tu atradīsi 2 ājūrvediskos zīmolus Urban Veda un Ayumi Naturals, kas ļaus Tev ieklausīties savās sajūtās– atrast to, kas tieši Tavam ķermenim un Tavam garam šobrīd visvairāk ir nepieciešams. 

Ājurvēda ir holistiska veselības un labklājības sistēma un visaptveroša filozofija, kā dzīvot savu ikdienas dzīvi. Tas ir balstīts uz teoriju, ka visam dabā atrodamajam ir medicīniska vērtība, ka laba gremošana ir labas veselības pamats un ka mums visiem ir spēks uzturēt labu veselību, izmantojot diētu, vingrojumus un ikdienas rutīnu, kas ietver meditāciju un jogu. 

Mēs ticam augu spēkā. Mūsu misija ir vienkārša: izplatīt augu spēku. Mūsu mērķis ir panākt, lai mūsu ādas kopšanas līdzekļi kļūtu par Tavu ikdienu, AM-PM ādas kopšanas un matu kopšanas līdzekļi, kas attīra, detoksicē, izgaismo, līdzsvaro, aizsargā, mitrina un kondicionē. Mēs uzskatām, ka dabīgiem, tīriem ādas kopšanas un matu kopšanas līdzekļiem jābūt pieejamiem, vienlaikus nodrošinot efektīvus un redzamus rezultātus.

Atklāj vairāk par Ājurvediskiem galvenajiem aspektiem jeb Došām