BUJ

Šeit atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja tomēr savam jautājumam atbildi neatradāt, droši rakstiet mums uz santa@ayuraskin.com. Atbildēsim uz Jūsu jautājumu tik ātri, cik vien iespējams.

 

PASŪTĪŠANA

Vai man ir jāreģistrējas par lietotāju, lai iesniegtu pasūtījumu?

Nav jāreģistrējas. Produktus varat pasūtīt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs. Bet, ja arī turpmāk vēlaties veikt pasūtījumus mūsu e-veikalā, tad iesakām Jums izveidot savu kontu. Lietotāja konts Jums piedāvā iespēju apskatīt savu pirkumu vēsturi, kā arī redzēt un mainīt savu kontaktinformāciju. Reģistrētajiem lietotājiem pasūtījuma noformēšana ir vieglāka un ātrāka, pateicoties iepriekš aizpildītiem adrešu lauciņiem.

Vai es varu mainīt savu pasūtījumu, ja esmu jau samaksājis par to?

Gadījumā, ja pamanījāt pasūtījumā kļūdu, tad Jums ir iespējams pasūtījumā veikt izmaiņas uzreiz pēc tā veikšanas. Lai veiktu izmaiņas pasūtījumā, zvaniet ayuraskin.com klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni +371 29919 525 vai rakstiet uz e-pasta adresi santa@ayuraskin.com.

Cik ātri pasūtītie produkti nonāks pie manis?

Pasūtot ayuraskin.com internetveikalā, Jums tiek piedāvātas 2 iespējas pasūtījuma saņemšanai:

1.     Pakomātā - Bezmaksas

Ja pasūtījums tiek veikts darba dienā līdz plkst. 15:00, tad tas pakomātā nonāks tają pasą darba dienā.

2.     Kurjerpiegāde uz mājām - 3.95€

Ja pasūtījums tiek veikts darba dienā līdz plkst. 10:00, tad to saņemsiet nākamajā darba dienā, un piegāde ir līdz durvīm.

APMAKSA

Kādas ir apmaksas iespējas?

Pasūtījumu apmaksu ayuraskin.com internetveikalā var veikt ar: Swedbank, SEB banku, Nordea banku, Citadele banku, PayPal un kredītkarti. 

Ja vēlāties apmaksu veikt caur rēķinu, lūdzu, sazināties caur e-pastu santa@ayuraskin.com

PREČU ATGRIEŠANA

Vai iegādātās preces var atgriezt?

Jā, protams! Iegādātajām precēm no to saņemšanas dienas ir spēkā 14 dienu preču atgriešanas tiesības. Atgrieztajām precēm jābūt nelietotām, nesabojātām un oriģinālajā iepakojumā.

Kad esmu produktu atgriezis, kas es saņemšu atpakaļ par produktu samaksāto summu?

ayuraskin.com klientiem naudu atgriež 5 kalendāro dienu laikā pēc atgriezto preču saņemšanas.

Vai visi produkti ir atgriežami?

Nē. Kosmētikas un parfimērijas preces, kuru iepakojums ir atvērts, nav atgriežamas. Tāpat arī atgriežamas nav preces, kuru lietošanu (vai nelietošanu) nav iespējams pārbaudīt. 

ATLAIDES

Kādas atlaides interneta veikalā ir spēkā?

ayuraskin.com internetveikalā ir spēkā gan akcijas, gan īpaši atlaižu kodi.

Kā izmantot atlaižu kodu?

Lai izmantotu atlaižu kodu, pirkumu groza lauciņā „Atlaižu kods“ ievadiet savu unikālo kodu un nospiediet pogu "Izmantot".

Dabīgās skaistumkopšanas preces

Dabīga skaistuma jēdziens nav raksturojams vai tiesību aktu regulējams. Tieši tāpēc pircēji, ražotāji un pārdevēji izveido paši savu termina skaidrojumu. ayuraskin.com internetveikalā norādītais zaļās lapas simbols nozīmē, ka vismaz 95% produkta sastāvā esošo izejvielu ir organiskas un dabā sastopamas. Šādā veidā Jūs varat būt pārliecināts, ka lielāka daļa šo produktu tika izgatavota, ievērojot cilvēku veselību un dabas aizsardzību.