Wellness Bazaar Festivāls 2023

Mūsdienās, kad runājam par fizisko skaistumu, mēs runājam arī par garīgo labsajūtu. Tās ir divas pašsaprotamas un nedalāmas lietas - jo īpaši cilvēkiem, kuri cenšas dzīvot holistiski. Apzinoties veselīga prāta, ķermeņa un dvēseles nepieciešamību un nozīmi, lai dzīvotu pilnvērtīgi harmonijā ar sevi, aicinām 23.jūlijā KK fon Stricka villā apmeklēt “Ayura Skin” rīkotos veselības un labsajūtas svētkus “Wellness Bazaar”.

Wellness Bazaar ir pasākums, kur satikt vienkopus vietējos holistikas profesionāļus, tostarp uzņēmumus, kas nodarbojas ar ājurvēdu, jogu, jogas terapiju, sejas kopšanu, veselīgu uzturu, dzīves izzināšanu, apzinātību, enerģijas darbu, masāžas terapiju, kā arī tirgotājus, kas piedāvā ājurvēdas kosmētiku, veselīgu un dabīgu pārtiku, vīrakus, kristālus, apģērbus un aksesuārus jogai, kā arī citus ezotērikas produktus. 

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs  iespēja piedalīties dažādos klātienes semināros, meistarklasēs un nodarbībās, kā arī palutināt sevi, iegādājoties visdažādākos produktus savai emocionālajai un fiziskajai labsajūtai. Protams, tā kā šie ir skaistuma un labbūtības svētki, neiztikt arī bez dažādām dāvanām un izlozēm no “Ayura Skin” partneriem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzzināt vairāk par savas garīgās veselības uzlabošanu, stresa mazināšanu, vingrošanu, apzinātību vai vienkārši veselīgāka un laimīgāka dzīvesveida baudīšanu, šis pasākums ir paredzēts ikvienam, kuram rūp sava emocionālā un fiziskā pašsajūta.

Dalību pasākumā ir apstiprinājuši vairāki brīnišķīgi nozares speciālisti, tostarp 

Laura no Yoga Wellness Therapy, kas  ir vienīgā jogas terapeite Latvijā un privātprakses saimniece. Senās un holistiskās yogas terapijas metodes apguvusi Indijā un ir Yogas ministrijas akreditēta praktiķe. Yogas Terapija ir īpaša metode kas apgūstama tikai Indijā pie medicīnas personāla, kas praktizē arī Ayurvēdu un Yogu. Yogas Terapija apskata cilvēku: tā prātu, dzīvi, fizisko un cēlonisko ķermeni caur jogas Filozofiju - dot cilvēkam iespēju dzīvot vieglāk. Festivāla ietvaros būs iespēja izmēģināt jogas terapiju Lauras pavadībā.

Kā arī harmoniskā podkāsta "Ommmsome" sarunu telpas saimniece, meditācijas koučs, grāmatas autore ar meistarklasi ''Atrodi sevis labāko versiju jau šodien: savu + un - pieņemšana un iemīlēšana''  - Monta Viļumsone. Tāpat arī būs iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās – joga, dziļā ķermeņa relaksācija, gongu skaņas, Balanss un grācija savā ķermenī un citās nodarbībās. 

Nepalaidiet garām šo vienreizējo iespēju tikties klātienē ar vietējiem veselības un labsajūtas speciālistiem! Tiekamies Wellness Bazaar - pirmajā šāda veida pasākumā Latvijā!

Festivāla programma:

11:15-12:00 

Rīta Wake Up and Flow - Santa Veinberga Lielajā zāle

Plūstoša nodarbība, kurā apvienoti pilates un dziļas muskulatūras elementi.

Mezglošanas meistarklase- Zane Boreiko Bibliotēkas telpa

Apgūsti pamata mezglus un uzmezglo dekoriņu pēc izvēles.

12:00-12:30 

Monta Viļumsone - Lielajā zālē

Meistarklase ''Atrodi sevis labāko versiju jau šodien: savu + un - pieņemšana un iemīlēšana"

12:30-14:00

Jogas terapija ķermenim un prātam stresa un spriedzes atbrīvošanai - Yoga Wellness Therapy komanda Lielajā zālē

Mind Hacks tūlītējai stresa atbrīvošanai, prakses ikdienas lietošanai ķermenim un prātam. Lekcija un prakse

14:00-14:45

Māris Žunda - Lielajā zālē

Lekcija "Veselības pratība un elpošanas spēka pārmaiņas iekšēja potenciāla meklējumos"

Neirogrāfikas meistarklase- Kristīne Lūsiņa Bibliotēkas telpa

Atbrīvo saves "tarakānus"! Dzīvo ar vieglumu!

15:00-16:00

Full Body Hatha Yoga - Yoga Wellness Therapy komanda Lielajā zālē

Pilna ķermeņa atvēršanas un nostiprināšanas jogas nodarbība.

Hipnozes meistarklase- Baiba Lieljure Bibliotēkas telpa

Palīdzi sev atbrīvoties no prāta ierobežojumiem un bailēm, lai varētu uzsākt savu sirdslietu

16:00-17:30

Breathwork + Soundbath + Gongu Meditācija Yoga Wellness Therapy Lielajā zālē

Iegremdējieties nomierinošu skaņu viļņos dažādās frekvencēs un atslābiniet ķermeni un prātu.

17:30-...

Live mūzika uz terases

 

Atstāj komentāru