Sejas kopšanas līdzekļi pēc 50 gadiem

Sejas āda prasa īpašu uzmanību un kopšanu pēc 50 gadu vecuma. Šajā periodā organismā notiek pamanāmas vecuma izmaiņas, kas izraisa spilgti izteikto novecošanas pazīmju parādīšanos. Tādēļ rekomendējams savlaicīgi iegādāties sejas kopšanas līdzekļus ar dabīgiem barojošiem komponentiem.

Mēs piedāvājam pretvecuma kosmētiku, dermatologu pārbaudīto laboratorijas apstākļos. Krēmi, maskas un mitrinošie toniki, pārstāvētie kompānijas Ayura Skin preču katalogā, palīdzēs saglabāt ķermeņa jaunību ilgu laiku. Pie mums var pirkt kosmētiku sejai par pieejamu cenu.

Dienas un nakts krēmu noderīgums

Mājas līdzekļi, pagatavotie elementārā veidā, diez vai palīdzēs pārvarēt pārmērīgu ādas slāņu sausumu. Tādēļ kosmetologi rekomendē izmantot barojošos un mitrinošos krēmus, kuri dziļi iekļūst epidermā un padara ādu elastīgu.

Sejas kopšanas līdzekļi pēc 50 gadiem

Efektīvāku rezultātu sniedz dabīga kosmētika sejai ar bagātināto vitaminizēto sastāvu. Krunku un citu novecošanas pazīmju pārvarēšanai, ieteicams katru dienu izmantot krēmus, kuri satur lielā daudzumā:

  • augu eļļas un ekstraktus;
  • organiskas skābes;
  • vitamīnus (A, E, retinolu);
  • hialuronskābi;
  • peptīdu utml.

Pēc 50 gadiem uz sejas ādu jāuzklāj kosmētiskos līdzekļus, kuru sastāvā ir kurkuma, sandalkoks, žožoba, tējaskoks ekstrakts, ilangilanga un bergamote. Krunkainai ādai ir noderīgi maisījumi ar retinolu. Šie komponenti rada liftinga efektu epidermā un stimulē kolagēna izstrādi. Pirkt labākos pretvecuma krēmus var mūsu kompānijā Ayura Skin.

Skrubji un maskas pret vecuma izmaiņām

Pusgadsimta vecumā ievērojami pazeminās ādas slāņu reģenerācija, tas ir, ādas šūnas atjaunojas lēni. Bet skrubji palīdzēs paātrināt šo procesu, jo, sīkie abrazīvi to sastāvā palīdzēs ātri noņemt pārragojušos dermas slāni.

Pēc tīrīšanas ar skurbi āda kļūst mīksta un elastīga. Skrubjus arī rekomendējams izvēlēties ar dabīgiem ingredientiem.

Atšķirībā no krēmiem, mitrinošas maskas nav paredzētas ikdienas lietošanai. Bet to efekts saglabājas uz ilgu laiku. Pēc maskas pielietošanas ar dabīgo eļļu, mālu vai augu komponentiem sejas āda pamanāmi atjaunojas.

Saules stari arī paātrina epidermas novecošanas procesu, tādēļ vasaras sezonā ir jāizmanto SPF līdzekļus.

Tāpat rekomendējams regulāri lietot losjonus, tonikus un pieniņu ādas slāņu tīrīšanai. Tie ir spējīgi barot ādu, atjaunot, un palīdzēs ātri noņemt meikapu.

Atstāj komentāru