Sausā ķermeņa birste – kas tas ir un kā to izmantot

Masāža ar sauso ķermeņa birsti ir viegli paveicama, bet kopā ar to ādai noderīga un kopumā veselīga procedūra. Ar katru dienu tā kļūst arvien populārāka. Šādas masāžai izpildei tiek izmantota speciālā vegāniska un ekoloģiskā sausā ķermeņa birste.

sausā ķermeņa birste

Ajūrvedas ķermeņa birste ir izgatavota no riekstkoka un kaktusa sizala. Tā palīdz izpildīt limfodrenāžas masāžu, uzlabot asinsriti un mīkstina ādu pateicoties pīlinga efektam.

Birstes īpatnības:

  • Izstrādājuma ražošanā ir izmantotas augu šķiedras, kuras neizraisa alerģiju un ir pilnībā nekaitīgas cilvēku veselībai.
  • Ierīce ir piemērota kā sausās, tās arī mitrās masāžas veikšanai – viss ir atkarīgs no jūsu preferencēm.
  • Masāžai piemīt ādas attīrīšanas efekts, turklāt nav nepieciešamības papildus izmantot skrubjus.
  • Masāža ar birsti novērš matu ieaugšanu, piemēram, pēc skūšanās, kā arī aktivizē imunitātes darbību.
  • Stimulē asinsriti, kas mazina celulītu, āda kļūst gluda, tvirta.
  • Iedarbības seanss nodrošina organisma šūnu apgādi ar skābekli un barojošiem komponentiem.

Kā izmantot sauso birsti ķermenim

Birste ir piemērot sausai vai mitrai masāžai. To nevajadzētu lietot sejas apstrādei. Dabīgas šķiedras paliek mīkstākas kontaktā ar ūdeni.

Sausā masāža sākas ar to, ka āda tiek attīrīta. Šai nolūka pietiek aiziet dušā, nelietojot losjonus, eļļas un citus līdzekļus. Kustībām ir jābūt aktīvām, mierīgām. Sāk ar rokām un kājām un pakāpeniski virzās uz sirds pusi. Vietas uz ādas, kur ir bojājumi, labāk apiet. Visai iedarbībai uz ādu ir jāilgst apmēram 10 minūtes. Katru kustību būtu jāatkārto vairākas reizes atkarībā no ādas problēmām. Pēc seansa būtu jāaiziet dušā, bet tad uzklāt uz ādas barojošo krēmu vai losjonu.

Atcerieties, ka kustībām ir jābūt maigām, pārāk stipri spiest uz ādas nedrīkst. Āda iegūs rozā toni – tas ir dabisks rezultāts. Sevišķi maigi ir jāmasē jūtīga āda.

Iesakām laiku pa laikam mazgāt birsti ar silto ūdeni, izmantojot maigu šampūnu vai vannas losjonu.

Atstāj komentāru