Dabīga sejas kosmētika no Ayura Skin – veselīgums un ārstnieciskās īpašības

Mūsu kompānijas Ayura Skin tīmekļa vietnē var nopirkt kosmētiku sejai, kura sastāv no dabas dāvātajiem augu ekstraktiem: marku Urban Veda un Ayumi Naturals preces. Minēto zīmolu līdzekļi nenodara nekādu kaitējumu ādai, kā to dara agresīvie sintētiskie savienojumi. Tikai droša un delikāta attīrīšana, barošana, atjaunošana. Mēs esam piemeklējuši sastāvus ar augu ekstraktiem jebkuram ādas tipam. Izdariet izvēli par labu ekoloģiskajai kosmētikai ar ārstniecisko augu ekstraktiem, lai saglabātu skaistumu un vienlaicīgi veikt savu ieguldījumu dzīvas dabas saglabāšanā. Mēs savu iespēju robežās veicam ieguldījumu darbos, saistītajos ar plastikāta izmantošanas samazināšanu un okeāna piesārņojuma pazemināšanu, ziedojot Lielbritānijas labdarības fondam Plastic Oceans 10% līdzekļus no Interneta veikalā veiktajām pārdošanām.

Sejas skrubi

Dabīga sejas kosmētika – pasūtiet jau šodien

Iegādāties drošus, ētiski ražotos kopšanas līdzekļus nav vienkārši. Mēs būsim priecīgi palīdzēt jums iegādāties visu, kas nepieciešams. Veikala darbības mērķis ir oriģinālās holistiskās kosmētikas piegāde īsajos termiņos visiem patērētājiem. Mūsu kompānija lepojas ar saudzīgu izturēšanos pret dabu; mēs ievērojam humānos darba principus.

Sejas mazgāšanas līdzekļi

Sejas mazgāšanas līdzekļi

  • Visa kopšanas kosmētika tiešsaistes katalogā sastāv no dabīgiem augu komponentiem, kas nav kaitīgi jebkurai ādai. Līdzekļu sastāvā nav parabeni, mākslīgas krāsvielas, SLS un analoģiskas kaitīgas vielas.
  • Produkcija ražošanas procesā netiek testēta uz dzīvniekiem, tai ir attiecīgi diplomi un apbalvojumi.
  • Katalogā ir visai vienkārši izvēlēties līdzekļus, piemērotos tieši jūsu ādas tipam: normālam, jūtīgam, ar noslieci uz piņņu izsitumiem, sausam un atūdeņotam, kombinētam un nobriedušam. Visas līnijas ietver attīrošos tonikus, krēmus, skrubjus, dušas gēlus. Iegādājieties visu sēriju pilnvērtīgai regulārai sejas un ķermeņa kopšanai!

Ienāciet mūsu veikalā jebkurā dienā, lai pasūtītu dabīgos sejas kopšanas līdzekļus! Pieejama dažāda kopšanas kosmētika sejai un ķermenim. Mēs nodrošinām izdevīgus un ērtus iegādes nosacījumus. Katram klientam tiek piedāvāta bezmaksas piegāde. Kosmētikas sūtījumiem tiek pievienoti produkcijas dāvanu paraudziņi.

Atstāj komentāru