Masāžas eļļa stresa mazināšanai

Arvien svarīgāka kļūst relaksācija un laika veltīšana, lai noskaņotos ar sevi. Lai ko jūs darītu, lai atpūstos, kāpēc gan neatklāt pašmasāžas priekšrocības, izmantojot stresa mazināšanai masāžas eļļu, kas bagātināta ar nomierinošām ēteriskajām eļļām. Tas varētu būt ceļš gan uz sevis izzināšanu, gan stresa mazināšanu.

Mēs iesakam Ayumi masāžas eļļu Tranquility Massage & Bath Oil. Bagātināta ar daudzām ēteriskajām eļļām, piemēram, sandalkoka, vīraka, mirres un lavandas, unikālais maisījums nomierina prātu, iekapsulējot sajūtas.

Sandalkoks: Šī ēteriskā eļļa palīdz mazināt stresu un atslābina prātu un ķermeni. Greznā, piezemētā sandalkoka smarža padara to par tik skaistu papildu eļļu masāžai ne tikai fiziski uz ķermeņa, bet arī garīgi, tādējādi sniedzot ķermenim iekšēju un ārēju labumu. Sandalkoks dabiski ir ļoti dziedinošs un pretiekaisuma līdzeklis, tāpēc jebkuru stresa izraisītu iekaisumu var remdēt ar sandalkoku.

Lavanda: Viena no populārākajām ēteriskajām eļļām miega vai mierīga garastāvokļa veicināšanai, lavanda veicina nomierinošu atmosfēru ar savu svaigo un saldo aromātu. Tā ir arī ļoti efektīva, ja to lieto sāpju mazināšanai un veselīga miega režīma veicināšanai.

Mirres: satur augu savienojumus, kas, kā pierādīts, palīdz mazināt ķermeņa sāpes, mirres ir galvenā relaksējošās masāžas eļļas sastāvdaļa. Mirres rada signālus smadzenēm, ka jums vairs nav sāpju, mudinot jūs atslābināties un dziedēt. Tas var arī bloķēt jūsu ķermeņa iekaisuma ķīmisko vielu ražošanu, kas izraisa pietūkumu un sāpes.

Vīraks: šī eļļa ir ļoti pieprasīta eļļa, pateicoties tās revolucionārajām īpašībām, kas veicina miera sajūtu. Tas palīdz padziļināt elpu, nomierina klepu un pat tai piemīt antidepresīvas īpašības. Ja meklējat atbrīvojumu no stresa izraisītas trauksmes, nākamajā masāžā mēģiniet pieprasīt ar vīraku bagātinātu eļļu.

Tiem, kurus interesē pašmasāža mājās, mūsu masāžas eļļu klāsts piedāvā ideālu risinājumu. Izmēģiniet Ayumi Tranquility masāžas eļļu, lai mazinātu stresu un ļautu sev justies mierīgai un balansētai.

Atstāj komentāru